+48587671900
Sheraton Fitness daje wyjątkową możliwość przeprowadzenia treningu w luksusowej i kameralanej przestrzeni. Doskonała lokalizacja siłowni tuż nad brzegiem Bałtyku, pozwala na korzystanie z naturalnych zasobów kurortu. Liczba Członków jest limitowana, co zapewnia atmosferę komfortu oraz możliwość skorzystania z każdego sprzętu w danej chwili.
Sheraton Fitness

Sheraton Fitness to miejsce dla wszystkich, którzy chcą podjąć sportowe wyzwanie i zadbać o ciało i ducha. Wytrwale trenuj w nowocześnie wyposażonej, kameralnej siłowni, bądź ćwicz i ciesz się z wyników na licznych zajęciach fitness. Nasi wykwalifikowani trenerzy i terapeuci zadbają o Ciebie, wspierając Cię w osiągnięciu wyznaczonych celów, pomogą ułożyć plan treningowy bądź dobiorą odpowiednie zabiegi i masaże. 

 

GRAFIK ZAJĘĆ

Misja
Fitness jest integralnym elementem stylu życia, który propagujemy i oferujemy w Sheraton Fitness. Naszą misją jest stworzenie miejsca, które pozwoli Ci osiągnąć założone cele. Do Twojej dyspozycji oddajemy siłownię wyposażoną w najnowocześniejszy sprzęt wiodącej firmy Technogym, gdzie znajdziesz sprzęt cardio: bieżnie, rowery treningowe, steppery, maszyny eliptyczne oraz urządzenia, które pozwolą wzmocnić poszczególne partie ciała.
Dołącz do Klubu Sheraton Sopot SPA

Klub Sheraton Sopot SPA daje wyjątkową możliwość zadbania o ciało i duszę. Wstępując do klubu możesz bez ograniczeń korzystać z siłowni, zajęć fitness, basenu oraz strefy Spa Experience. Podczas każdej wizyty czeka na Ciebie szafka z szlafrokiem i ręcznikami. W zależności od wybranego pakietu uczestnik klubu otrzymuje szereg zniżek na zabiegi i usługi gastronomiczne w Sheraton Sopot.

Skontaktuj się z nami w celu wyboru pakietu
tel. 58 767 19 00

Szymon Pietrzak
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku oraz Katowicach. Trener przygotowania motorycznego, swoją wiedzę zdobywał na szkoleniach w Polsce, Wielkiej Brytanii oraz USA. Ukończył między innymi szkolenia prowadzone przez: EXOS, NCSC EPI Institute, FMS, R1 Academy. Trener pływania i instruktor triathlonu.
Krystyna Drozd-Rybińska
Z wykształcenia filozof. Praktykować jogę zaczęła na studiach podążając tropem tradycji wschodu. Nieprzerwanie uczy jogi od 2008 roku. Zafascynowana introspekcyjnym i medytacyjnym aspektem płynnej i dynamicznej praktyki jogi, połączonej z oddechem, w 2016 roku odbyła miesięczne szkolenie nauczycielskie w metodzie ASHTANGA VINYASA YOGA w Dharamsali w Indiach. Pogłębiając wiedzę na temat treningu uważności (Mindfulness) i pracy z powięziami ukończyła szkolenie nauczycielskie w metodzie MINDFUL YIN YOGA®.
Our site uses cookies. By continuing to use our site you are agreeing to our cookie policy.