Back to top
Skip to main content
  • restaurant img 235744
Odnajdź wewnętrzny balans i na nowo odkryj siebie
Skontaktuj się z nami: +48587671900
Makeup brush and shells
Zmysłowa przystań

Sheraton Sopot Spa to nadmorska przystań relaksu i zmysłowych doświadczeń. Światowej klasy instytut oferuje zabiegi i rytuały bazujące na najwyższej jakości kosmetykach oraz wieloletnim doświadczeniu naszych terapeutów. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszym Regulaminem.

Massage rocks and ointment
Najwyższa jakość od Dermalogica
Produkty Dermalogica są badane i opracowywane przez kalifornijski International Dermal Institute. Nowatorskie produkty zawierają składniki, które zapewniają maksymalną skuteczność. Od samego początku Dermalogica unika stosowania sztucznych barwników i zapachów, alkoholu, lanoliny lub olejów mineralnych. Kluczową częścią oferty Dermalogica jest również diagnostyka oraz zalecanie skutecznych metod pielęgnacji skóry. Metoda analizy skóry "Face Mapping" gwarantuje, że przepisane następnie produkty Dermalogica będą dostosowane do potrzeb konkretnych partii skóry i przyniosą określone rezultaty.
Woman getting rocks on face
Pełna pielęgnacja od Ella Baché
Profesjonalna marka kosmetyczna Ella Baché o zmysłowych zapachach, wykorzystuje naturalne substancje roślinne pochodzące z różnych stron świata. Wszystkim zabiegom pielęgnacyjnym towarzyszą liczne masaże, w tym - masaż powitalny będący przygotowaniem i wstępem do zabiegów. Marka Ella Baché oferuje profesjonalne produkty i zabiegi w połączeniu z filozofią bazującą na zrozumieniu potrzeb skóry oraz precyzyjnie dobraną do niej pielęgnację. Receptury opracowywane są za pomocą unikalnego know-how łączącego wiedzę z pogranicza Kosmetologii, Dermatologii, Dietetyki i Medycyny Estetycznej.
Birds flying near pier
Sopot
Sopot to nadmorski kurort słynący z bursztynu, najdłuższego drewnianego molo w Europie, piaszczystej plaży oraz urokliwego deptaka Monte Cassino. Miasto oferuje gościom wiele atrakcji począwszy od morskich i słonecznych kąpieli, po przechadzki po słynnym deptaku Bohaterów Monte Cassino oraz urokliwych uliczkach. Na miłośników sportu czekają korty tenisowe, Aquapark, możliwość żeglowania, szkoły windsurfingowe, liczne ścieżki rowerowe oraz trasy dla rolkarzy, a nawet Hipodrom i 2 pola golfowe w bliskiej odległości od miasta.
Sopot spa
Sheraton Sopot Hotel
Sheraton Sopot Hotel położony jest w samym sercu miasta, tuż przy plaży, obok molo i w bliskim sąsiedztwie słynnego deptaka - ulicy Monte Cassino. Bliskość Bałtyku, plaży oraz centrum miasta czynią z Hotelu Sheraton nie tylko wspaniałe miejsce rodzinnego wypoczynku, ale również idealną przestrzeń konferencyjną z wyjątkowym klimatem dla biznesu. Hotel oferuje 189 eleganckich, przestronnych pokoi i apartamentów, które zapewniają najwyższy komfort pobytu, a wyjątkowa lokalizacja oraz widok na morze i molo gwarantują Gościom niezapomniane wrażenia. Pełen życia latem Sopot ma także urokliwy klimat również zimą i wiosną, kiedy można podziwiać baśniowe morze i puste plaże, idealne na spokojne spacery.