O nas

Zmysłowa przystań

Sheraton Sopot Spa to nadmorska przystań relaksu i zmysłowych doświadczeń. Światowej klasy instytut oferuje zabiegi i rytuały bazujące na sopockich naturalnych wodach mineralnych – słynnej sopockiej solance. W Sheraton Sopot Spa można skorzystać z szeregu zabiegów i kuracji z wykorzystaniem najwyższej jakości kosmetyków.

Zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało gwarantują odnowę biologiczną, a masaże – relaks całego ciała. Zabiegi z zakresu kosmetyki profesjonalnej, czyli zaawansowany poziom pielęgnacji z pogranicza medycyny estetycznej pozwolą na jeszcze pełniejszą regenerację.

Idealnym dopełnieniem wizyty w Spa jest strefa Spa Experience, która obejmuje basen, basen do hydroterapii z sopockimi wodami mineralnymi, saunę fińską, aromatyczną łaźnię parową, saunę solankową, saunę infrared, prysznice wrażeń oraz Tepidarium, zapewniając doskonały sposób oczyszczenia, relaksu i regeneracji.

Wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt Sheraton Fitness, wykwalifikowani trenerzy personalni oraz zajęcia grupowe fitness to oferta dla wszystkich, którzy chcą podjąć sportowe wyzwanie i zadbać o swoją sylwetkę. Dodatkowo, dział rehabilitacji i fizjoterapii proponuje indywidualne konsultacje, masaże i ćwiczenia.


Najwyższa jakość – Dermalogica

Produkty Dermalogica są badane i opracowywane przez kalifornijski International Dermal Institute. Nowatorskie produkty zawierają składniki, które zapewniają maksymalną skuteczność. Od samego początku Dermalogica unika stosowania sztucznych barwników i zapachów, alkoholu, lanoliny lub olejów mineralnych. Kluczową częścią oferty Dermalogica jest również diagnostyka oraz zalecanie skutecznych metod pielęgnacji skóry. Metoda analizy skóry “Face Mapping” gwarantuje, że przepisane następnie produkty Dermalogica będą dostosowane do potrzeb konkretnych partii skóry i przyniosą określone rezultaty.


Pełna pielęgnacja – Ella Baché

Profesjonalna marka kosmetyczna Ella Baché wykorzystuje naturalne substancje roślinne pochodzące z różnych stron świata oraz zmysłowe zapachy. Wszystkim zabiegom pielęgnacyjnym towarzysza liczne masaże, w tym – masaż powitalny będący przygotowaniem i wstępem do zabiegów. Marka Ella Baché oferuje profesjonalne produkty i zabiegi w połączeniu z filozofią bazującą na zrozumieniu potrzeb skóry oraz precyzyjnie dobraną do niej pielęgnację. Receptury opracowywane są za pomocą unikalnego know-how jednoczącego wiedzę z pogranicza Kosmetologii, Dermatologii, Dietetyki i Medycyny Estetycznej.


TripAdvisor

The Spa at Sheraton Sopot to wyjątkowe miejsce. Najwyższa jakość obsługi klienta, wysokiej klasy zabiegi na niemal każdą partię ciała, ciche i przytulne pokoje terapeutyczne oraz bogactwo oferty Spa to niemal wszystko za co cenią nas nasi klienci. To miejsce, które wita Cię aromatycznymi zapachami, gdzie od samego wejścia pomocna i życzliwa obsługa recepcji przywita Cię szerokim uśmiechem. To miejsce, które pozostaje w pamięci na długo i do którego chce się wracać za każdym razem. Wysoka jakość obsługi naszych klientów oraz wyjście poza ramy standardowego Spa, zostało docenione przez wszystkich naszych gości w serwisie TripAdisor. Wysoka pozycja wśród gabinetów Spa w Sopocie, cieszy ale również zobowiązuje i motywuje do dalszego działania na rzecz wszystkich naszych gości. Zapraszamy do dzielenia się opinią na temat naszego Spa. [CLICK] Będzie nam bardzo miło wysłuchać Państwa opinii.


Sheraton Sopot Spa

ul. Powstańców Warszawy 10SopotPL

+48587671900

Hours of Operation
Zamknij