SOPOT

Dla aktywnych

Sopot to nadmorski kurort słynący z bursztynu. Miasto oferuje gościom wiele przyjemności począwszy od kąpieli morskich i słonecznych, po przechadzki po słynnym deptaku Bohaterów Monte Cassino oraz urokliwych uliczkach. Na miłośników sportu czekają korty tenisowe, Aquapark, możliwość żeglowania, szkoły windsurfingowe, liczne ścieżki rowerowe oraz trasy dla rolkarzy, a nawet Hipodrom i 2 pola golfowe z bliskiej odległości od miasta.

Moc atrakcji

Wśród otaczających miasto lasów kryje się Opera Leśna, urzekające miejsce koncertów i festiwali muzycznych. Wiele wydarzeń sportowych i kulturalnych odbywa się także przy zabytkowym i jednocześnie najdłuższym drewnianym molo w Europie oraz w położonej na granicy Sopotu i Gdańska Ergo Arenie. Liczne sezonowe imprezy, oferta teatralna i kinowa, koncerty jazzowe, wystawy w miejskiej galerii sztuki zapewnią wszystkim niezapomniany i atrakcyjny pobyt nad morzem.Ach, te widoki…

Otulony Parkiem Krajobrazowym Sopot oferuje niezapomniane widoki, jak chociażby ten rozpościerający się z wierzchołka Łysej Góry. Zimą można tu jeździć na nartach, snowboardzie czy sankach. Do aktywnego wypoczynku kusi też Park Północny, lubiany szczególnie przez rolkarzy i rowerzystów.


Letnia stolica Polski

Sopot nigdy nie śpi – każdy, kto miał okazję odwiedzić ten popularny kurort wie, jak bogata jest tutejsza oferta klubów i restauracji. Przy deptaku nazywanym popularnie Monciakiem, mieści się legendarny SPATIF, kluby i dyskoteki, a pyszności przygotowywane przez okolicznych restauratorów, lody, gofry i słodkości lokalnych cukierników pozwalają cieszyć się smakiem lata nad Bałtykiem

Zdrowie przez wodę

Wypoczywając w Sopocie możesz zadbać o swoje ciało na wiele sposobów. Poza miejscem, które zachęca do aktywnego wypoczynku, Sopot jest również enklawą wysokiej klasy instytutów Spa oferujących różnorodne zabiegi. Na zdrową, słynną solankę ze źródła św. Wojciecha zaprasza historyczny Dom Zdrojowy, z którego okien rozpościera się zapierająca dech w piersiach panorama na Zatokę Gdańską.


Sheraton Sopot Spa

ul. Powstańców Warszawy 10SopotPL

+48587671900

Hours of Operation
Zamknij