Back to top
Skip to main content
  • relaxation area
Odnajdź wewnętrzny balans i na nowo odkryj siebie
Skontaktuj się z nami: +48587671900
Sheraton Fitness daje wyjątkową możliwość przeprowadzenia treningu w luksusowej i kameralanej przestrzeni. Doskonała lokalizacja siłowni tuż nad brzegiem Bałtyku, pozwala na korzystanie z naturalnych zasobów kurortu. Liczba Członków jest limitowana, co zapewnia atmosferę komfortu oraz możliwość skorzystania z każdego sprzętu w danej chwili.
Girl pulling on weight bar
Sheraton Fitness

Sheraton Fitness to miejsce dla wszystkich, którzy chcą podjąć sportowe wyzwanie i zadbać o ciało i ducha. Wytrwale trenuj w nowocześnie wyposażonej, kameralnej siłowni, bądź ćwicz i ciesz się z wyników na licznych zajęciach fitness. Nasi wykwalifikowani trenerzy i terapeuci zadbają o Ciebie, wspierając Cię w osiągnięciu wyznaczonych celów, pomogą ułożyć plan treningowy bądź dobiorą odpowiednie zabiegi i masaże. 

 

GRAFIK ZAJĘĆ

Personal trainer
Misja
Fitness jest integralnym elementem stylu życia, który propagujemy i oferujemy w Sheraton Fitness. Naszą misją jest stworzenie miejsca, które pozwoli Ci osiągnąć założone cele. Do Twojej dyspozycji oddajemy siłownię wyposażoną w najnowocześniejszy sprzęt wiodącej firmy Technogym, gdzie znajdziesz sprzęt cardio: bieżnie, rowery treningowe, steppery, maszyny eliptyczne oraz urządzenia, które pozwolą wzmocnić poszczególne partie ciała.
man and woman in tile room
Dołącz do Klubu Sheraton Sopot SPA

Klub Sheraton Sopot SPA daje wyjątkową możliwość zadbania o ciało i duszę. Wstępując do klubu możesz bez ograniczeń korzystać z siłowni, zajęć fitness, basenu oraz strefy Spa Experience. Podczas każdej wizyty czeka na Ciebie szafka z szlafrokiem i ręcznikami. W zależności od wybranego pakietu uczestnik klubu otrzymuje szereg zniżek na zabiegi i usługi gastronomiczne w Sheraton Sopot.

Skontaktuj się z nami w celu wyboru pakietu
tel. 58 767 19 00

Szymon Pietrzak
Szymon Pietrzak
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku oraz Katowicach. Trener przygotowania motorycznego, swoją wiedzę zdobywał na szkoleniach w Polsce, Wielkiej Brytanii oraz USA. Ukończył między innymi szkolenia prowadzone przez: EXOS, NCSC EPI Institute, FMS, R1 Academy. Trener pływania i instruktor triathlonu.
Krystyna Drozd-Rybińska
Krystyna Drozd-Rybińska
Z wykształcenia filozof. Praktykować jogę zaczęła na studiach podążając tropem tradycji wschodu. Nieprzerwanie uczy jogi od 2008 roku. Zafascynowana introspekcyjnym i medytacyjnym aspektem płynnej i dynamicznej praktyki jogi, połączonej z oddechem, w 2016 roku odbyła miesięczne szkolenie nauczycielskie w metodzie ASHTANGA VINYASA YOGA w Dharamsali w Indiach. Pogłębiając wiedzę na temat treningu uważności (Mindfulness) i pracy z powięziami ukończyła szkolenie nauczycielskie w metodzie MINDFUL YIN YOGA®.