Oferty stworzone z myślą o Tobie


Oferty specjalne


pomaranczowarozkosz

Pomarańczowa Rozkosz

Sheraton Sopot Spa

Pomarańczowa Rozkosz to owocowy zabieg składający się z peelingu cukrowego całego ciała oraz aromatycznego masażu z wyczuwalnymi nutami słodkiej pomarańczy, wanilii, cukru trzcinowego i pestek moreli. Więcej informacji

Oferta specjalna
Close
pomaranczowarozkosz

Pomarańczowa Rozkosz

Słodki i aromatyczny zabieg na ciało powoduje dokładne wygładzenie i odświeżenie skóry. Specjalnie skomponowany peeling cukrowy dzięki swojej szczególnej recepturze przyczynia się do lepszego wchłaniania substancji odżywczych oraz pozostawi skórę zdrowszą i gładszą. Masaż zrelaksuje ciało pozbywając go napięcia oraz skumulowanego stresu.

Pomarańczowa Rozkosz, obok pomrańczowego peelingu oraz aromatycznego masażu, to również niezwykłe chwile, minuty oraz godziny spędzone w wyjątkowej strefie Spa Experience, dzięki której odnajdziesz ciszę, spokój, jak i przyjemne ukojenie dla zmysłu i całego ciała.

Spa Experience to:
Basen
Hydropool/Jacuzzi
Sauny suche oraz mokre
Rasul
Sauna Infrared (podczerwieni)
Gorące kamienne tepidaria
Prysznice wrażeń
Aromaterapeutyczne jaskinie
Misa lodowa

Pomarańczowa Rozkosz wraz z całodniowym dostępem do Spa Experience w cenie 350 PLN/osoba.

Niech zapach pomarańczy oraz wanilli rozpieści Twoje zmysły.

Skontaktuj się z nami

Sheraton Sopot Spa


Masaż świecą aromaterapeutyczną

Sheraton Sopot Spa

Rozgrzewający rytuał dla Ciebie i Twojego ciała Więcej informacji

Oferta specjalna
Close

Masaż świecą aromaterapeutyczną

Wybierz się w wyjątkowo relaksującą podróż podczas rozgrzewającego i odprężającego masażu aromaterapeutyczną świecą.

Wyjątkowa nowość w naszej ofercie, stworzona specjalnie by zarówno ciało jak i dusza doznały aromatycznego ukojenia.

Świeca aromaterapeutyczna wykorzystywana w Sheraton Sopot Spa to jeden z wielu unikatowych, naturalnych kosmetyków wytwarzanych lokalnie przez Izabelę Ryską, biotechnolog i pasjonatkę łączenia natury z kosmetykami.

Wyjątkowy rytuał ciepłą świecą łączy w sobie relaksacyjny masaż pleców, barków oraz głowy z elementami aromaterapii oraz przyjemnym ciepłem rozgrzanego olejku. Świeca podczas topienia zamienia się w olejek do masażu o temperaturze zbliżonej do temperatury ludzkiego ciała. Unikalne składniki w tym macerat z morszczynu pęcherzykowatego występującego m.in. w Bałtyku, masło Shea oraz naturalne olejki eteryczne sprawiają, że skóra staje się bardziej nawilżona, gładka i aksamitna w dotyku. Ciepło przynosi ukojenie i wprawia w stan relaksu, a unoszący się zapach olejków eterycznych działa kojąco na wszystkie zmysły.

Cały rytuał jest wyjątkową zmysłową ceremonią, podczas której ciało i dusza osiągają stan równowagi i harmonii. Masaż ciepłą świecą w naszych gabinetach zabiegowych to połączenie wyjątkowego relaksu i odprężenia z przyjemną odnową Twojej skóry.

Masaż świecą aromaterapeutyczną obejmuje również całodniowy dostęp do strefy Spa Experience.

Masaż trwa 40 minut - 220 PLN
Masaż może być wydłużony do 55 minut - 275 PLN

Skontaktuj się z nami

Sheraton Sopot Spa